Współpraca partnerska

Zapraszamy do współpracy firmy dystrybucyjne, handlowe oraz serwisowe. Poszukujemy wiarygodnych partnerów działających na terenie całej Polski i Europy. W przypadku regularnej współpracy lub zakupów większych ilości towaru oferujemy możliwość negocjacji cen oraz szereg innych udogodnień przysługujących naszym partnerom handlowym.

Chcesz kupić nasze urządzenia?

Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym physa.pl oraz poprzez sieć dystrybutorów i przedstawicieli handlowych działających na terenie całego kraju.

System B2B

Naszym partnerom handlowym oferujemy intuicyjny i wygodny w użyciu system B2B umożliwiający składanie i obsługę zamówień oraz pełen dostęp do informacji produktowych (opisy, zdjęcia, dane techniczne itp.)

Sprzedaż części zamiennych

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszystkich urządzeń oraz komponentów do sprzętu wielu innych dostępnych na rynku marek.

Serwis urządzeń

Wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dokonywane są w centrum serwisowym w Zielonej Górze. Zapewniamy krótki czas naprawy i pełną dostępność części serwisowych.

Szybka wysyłka towaru

Urządzenia przechowywane są w naszych zielonogórskich magazynach, których łączna powierzchnia przekracza 6 tys. m². Ponieważ wszystkie produkty są na miejscu, w Polsce, możliwe jest wysłanie towaru w dniu złożenia zamówienia.

Kontakt

Mogą się Państwo z nami skontaktować przy użyciu formularza, poprzez e-mail: info@physa.pl jak również telefonicznie, pod numerem: 68 300 5001.