99.2% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 2 2 292 101 / 191
Neutralne 0 0 2 0 / 2
Negatywne 0 0 0 0 / 0

Średnia z 177 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
physa.pl - fotele kosmetyczne, łóżka do masażu, krzesła siodłowe oraz hokery i inne tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@physa.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

physa.pl

Fotele kosmetyczne

Profesjonalizm w branży związanej z pielęgnacją urody zapewniają nie tylko wykwalifikowani pracownicy, ale również odpowiednie fotele kosmetyczne. Marka Physa oferuje solidne, praktyczne i komfortowe w użyciu wyposażenie salonu kosmetycznego. Dostępny w naszym internetowym sklepie sprzęt (m.in. fotele kosmetyczne i łóżka do masażu) udowadnia, że istnieje harmonijne połączenie komfortu klientów z wygodą osób wykonujących zabiegi upiększające. Czytaj więcej Fotel kosmetyczny jest jednym z podstawowych i najintensywniej użytkowanych mebli w każdym profesjonalnym salonie urody. Z tego powodu sprzęt kosmetyczny powinien wyróżniać się wytrzymałą konstrukcją, łatwością obsługi i wykorzystaniem trwałych materiałów. Wszystkie te kryteria spełniają fotele kosmetyczne marki Physa, występujące w kilku kolorach. Wybrane warianty posiadają maksymalne obciążenie wynoszące 200 kg. Ponadto są regulowane automatycznie, dzięki silnikom elektrycznym (niektóre modele wyposażono w pilot zdalnego sterowania). Każdy fotel kosmetyczny pokryto przyjemną w dotyku ekologiczną skórą. Z jej gładkiej powierzchni z łatwością usuwa się pozostałości np. wody i olejków, co sprawia, że wyposażenie salonu kosmetycznego jest nie tylko estetyczne, ale również higieniczne.

Fotele kosmetyczne Physa to profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się w codziennym, regularnym zastosowaniu jako wyposażenie salonu kosmetycznego i gabinetu odnowy biologicznej. Dzięki nim można w komfortowych warunkach przeprowadzać rozmaite zabiegi pielęgnacyjne całego ciała oraz robić makijaże. Niektóre fotele kosmetyczne posiadają otwór na twarz, pozwalający na wykonywanie masażu pleców. Przedstawione rozwiązanie zwiększa uniwersalność mebli. Wszystkie nasze urządzenia kosmetyczne (takie jak np. krzesło, hoker i fotel kosmetyczny) charakteryzuje stabilność i solidne wykonanie.

Produktów od 1 do 12 z 25

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

   

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 12 z 25

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

   

Ustaw kierunek malejący